TÜ sihtasutus otsib vabatahtlikke! — Tartu Ülikooli Sihtasutus

Sügisel saad osaleda SpeakSmart argumenteerimiskoolitusel 18. oktoobril ja järgneval õppeaastal praktiseerida saadud teadmisi üritustel, eesmärgiga koguda annetusi TÜ stipendiumifondidesse. Iga osaleja võiks käia aasta jooksul 3-4 üritusel.

Koolituse eesmärk on harjutada argumentide loomist ja kasutamist annetuste küsimisel.

Koolitusel õpime kasutama argumente ning kaardistame Tartu Ülikooli Sihtasutuse argumendid annetuste küsimisel. Koolitusel õpime, kuidas oma seisukohti argumenteeritult formuleerida ja suhtluspartneri seisukohtadele reageerida.

Koolituse läbinud osaleja:
  • oskab hinnata, millistes suhtlusolukordades on argument tulemuslik töövahend;
  • tunneb müügiargumente Tartu Ülikooli sihtasutusele annetuste küsimisel;
  • oskab lahendada suhtlusolukordasid ratsionaalselt ja suunata partnereid rahulikule, argumenteeritud suhtlemisele;
  • on läbi mõelnud, kuidas õpitud oskuste kasutamisega oma müüki paremaks muuta.
Koolitus toimub 18. oktoobril algusega kell 9.45 Tartus. Koolitust viib läbi kogenud koolitaja-konsultant, moderaator ja väitlusklubide juhendaja Sten Andreas Ehrlich.

Täida avaldus SIIN!