Majandusteaduse, õigusteaduse ja arvutiteaduse eriala üliõpilasi oodatakse kandideerima uuele stipendiumile. — Tartu Ülikooli Sihtasutus

MTÜ XRP Ledger Trust juhatuse liikme Bharath Chari sõnul on mittetulundusühingu XRP Ledger Trust'i eesmärk luua sotsiaalset ja finantsilist kaasatust ja digitehnoloogiad annavad selleks rohkelt võimalusi. Bharath Chari: “Me tahame toetada tudengeid ja teha koostööd haridusinstitutsioonidega uute tehnoloogiate arendamisel. Kõik muutub digitaalseks ja Eesti on praegu digitaalse valdkonna arengus esirinnas. Eestil on võimalus jagada oma kogemust maailmaga.“

Stipendiumi taotlemise eelduseks on digimajanduse valdkonnaga seotud teadustöö või uurimistöö teemavalik. Stipendiumi taotlemiseks tuleb esitada Tartu Ülikooli Sihtasutusele taotlus, lisainfot stipendiumi ja selle taotlemise kohta leiab Tartu Ülikooli Sihtasutuse lehelt.

XRP Ledger Trust fondi stipendium asutati 2021. aasta oktoobris ja kuulutatakse tänavu välja esimest korda. Stipendiumi taotlemise tähtaeg on 20. november 2021.

Lisateave:
Katriin Fisch-Uibopuu