Selgus Erich Rannu Lihula Gümnaasiumi abituriendi stipendiumi saaja — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Kanadas elav eesti ärimees Erich Rannu pani sel aastal välja 50 000 krooni suuruse stipendiumi Lihula Gümnaasiumi abituriendile, kes jätkab õpinguid Tartu Ülikoolis. Erich Rannu on ise Lihula kooli esimese lennu vilistlane ja stipendium on seotud asjaoluga, et sel aastal möödub 70 aastat keskhariduse andmisest Lihulas.

Stipendiumi pälvis Madis Pallas, kes sellest sügisest alustas õpinguid Tartu Ülikooli Pärnu Kolledźis majandusteaduse erialal.

Madis lõpetas kevadel Lihula Gümnaasiumi majanduse õppesuuna väga heade tulemustega. Ta kuulus oma kooli õpilasesindusse, kus tegeles IT- ja spordialase tööga, samuti kuulus noormees Matsalu Loodusfilmide Festivali töömeeskonda.