Selgunud on Eesti Kindlustusseltside Liidu kevadsemestri stipendiumi saajad — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Eesti Kindlustusseltside Liidu stipendium on loodud eesmärgiga toetada Tartu Ülikooli kindlustus- ja finantsmatemaatika eesti- ja ingliskeelsetel magistriõppekavadel õppivate üliõpilaste õpinguid ning ühtlasi kindlustada vastava eriala spetsialistide järelkasv Eestis.

Stipendiumile saavad kandideerida kindlustus- ja finantsmatemaatika eesti- ja ingliskeelsetel magistriõppekavadel õppivad üliõpilased, kes on olnud Eesti alalised residendid vähemalt kolm eelnevat aastat, kusjuures alalise residendi staatusega võrdsustatakse üldhariduse diplomi omandamine Eestis. Stipendiumi määramisel võetakse arvesse taotleja erialast motivatsiooni ja akadeemilist edukust. Stipendiumi suurus on 1000 eurot semestris.

Kevadsemestri konkursile laekus 6 taotlust, mida hindas stipendiumikomisjon, kuhu kuulusid Eesti Kindlusseltside Liidu esindajad Meelis Arumägi ja Jaanus Sibul ning TÜ matemaatika ja statistika instituudi esindaja Meelis Käärik.

Eesti Kindlustusseltside Liidu stipendium on loodud 2017. aastal. Stipendiumi väljaandmist toetab Eesti Kindlustusseltside Liit.

Täpsem informatsioon:
Meelis Käärik, TÜ kindlustus- ja finantsmatemaatika magistriõppekava programmijuht, tel 50 68 923, meelis.kaarik@ut.ee
Triin Vakker, TÜ sihtasutuse juhataja,tel 737 5852 või 55 540 773, triin.vakker@ut.ee