Hea Tahte Fond TÜ Sihtasutuse juures — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Tartu Ülikooli Vilistlaskogu juhatuse esimees Mihkel Pärnoja ja Tartu Ülikooli Sihtasutus allkirjastasid täna uue statuudi, millega asutati sihtasutuse juurde Hea Tahte Fond. Fondi eesmärgiks on toetada keerulises majanduslikus olukorras olevaid tublisid üliõpilasi, kaasates selleks ülikooli vilistlasi.

Fondi esimesed sissemaksed tegid Mihkel Pärnoja ja tema juubelisünnipäeva külalised.

Fondi saavad sissemakseid teha kõik Tartu Ülikooli vilistlased, nende sõbrad, juriidilised ja eraisikud.

Hea Tahte Fondist saavad stipendiumi taotleda materiaalselt vähekindlustatud, eelistatavalt paljulapselisest perest, ühe vanema ja mitme kooliskäiva lapsega perest pärit ningvanemliku toeta Tartu Ülikooli üliõpilased kõikidelt erialadelt.

Täpsem informatsioon sihtasutuse kodulehe rubriigis "Toeta haridust/ Olemasolevad stipendiumid"