Apotheka arendusfond toetab edukaid proviisoriõppe üliõpilasi — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Tagasi

Apotheka farmaatsiaõppe- ja teaduse arendusfondi stipendium määrati Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna farmaatsia instituudi neljanda aasta doktorandile Anita Tuulale, proviisoriõppe õppekava õppejõule Daisy Volmerile, farmaatsia instituudi neljanda aasta doktorandile Arle Kõrkjasele, proviisoriõppe integreeritud õppe neljanda aasta üliõpilasele Artjom Ertile ja proviisoriõppe integreeritud õppe teise aasta üliõpilasele Arthur Lepale.  

Apotheka juhi Marika Pensa sõnul on apteekrite järelkasvu toetamine ettevõtte strateegiline otsus. „Meil on väga hea meel, et tänavu oli Apotheka arengufondi stipendiumikonkurss nii edukas ja peale on kasvamas uus põlvkond andekaid noori apteekreid. Apotheka soovib kõigile tuult tiibadesse ja julgustame tudengeid meie stipendiumile kandideerima,“ ütles Pensa.  

Apotheka farmaatsiaõppe- ja teaduse arendusfond asutati Tartu Ülikooli Sihtasutuse juurde 2018. aastal. Stipendiumifondi suurus on 5000 eurot, mis jagatakse vastavalt stipendiumikomisjoni otsusele.   

Lisateave:

Linda Sootak

TÜ Sihtasutuse kommunikatsioonispetsialist

linda.sootak@ut.ee  

Fotograaf:  

Karmel Kull