Algavad 2011/2012 õppeaasta sügissemestri stipendiumikonkursid — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Alates homsest, 1. oktoobrist, saab taotlusi esitada TÜ Sihtasutuse stipendiumitele ja preemiatele, mida jagatakse kahekümne ühest erinevast fondist kokku 54 tuhande euro suuruses summas.

Taotlused stipendiumidele kandideerimiseks tuleb 1. novembriks sisestada TÜ sihtasutuse kodulehel http://www.ut.ee/sihtasutus , alajaotises "Taotle stipendiumi"

Lisadokumendid soovitavalt e-posti teel tysiht@ut.ee või sisepostiga.

Raefondi preemia esildised saata samaks kuupäevaks TÜ Sihtasutusele sisepostiga või aadressil Ülikooli 18

Kogu informatsioon algavate ja ka juba käimasolevate stipendiumikonkursside kohta on üleval sihtasutuse kodulehel. Järgmise nädala alguses jõuab info ka teaduskondade kodulehtedele, listidesse ja peahoone stendile. Samuti ilmub vajalik teave oktoobrikuu Universitases.

Alati võib küsimustega pöörduda ka otse sihtasutusse tel. 737 5852 või 5216820 (Ruth Kotsar) või saata meile e-kiri tysiht@ut.ee või ruth.kotsar@ut.ee

KANDIDEERI JULGELT ISE JA ÄRA UNUSTA ESITAMAST OMA TUBLIT KOLLEEGI RAEFONDI PREEMIALE