Algasid 2012.a. sügissemestri stipendiumide konkursid — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Sihtasutuses algasid sügissemestri stipendiumide konkursid.

Kokku anname sügissemestril stipendiume välja summas üle 90 000 euro kahekümne seitsmest erinevast fondist (sh. Ernst Jaaksoni stipendium, mille konkurss algab 1. novembril).

Enamik stipendiume on Tartu Ülikooli üliõpilastele, kuid on ka mõned stipendiumid (Swedbanki ärieetika stipendiumid, võõrkeelsete väitekirjade eestikeelsete resümeede stipendiumid, Atko-Meeme Viru stipendium), millele saavad kandideerida ka teiste kõrgkoolide üliõpilased.

Seekord on mitmeid täiesti uusi stipendiume. Lisaks eespool mainitud ärieetika ja resümeede stipendiumile on esmakordselt välja kuulutatud Heidi-Ingrid Maaroosi stipendium, Johann von Seidlitzi stipendium, Jüri Uluotsa stipendium ja OÜ Krimelte stipendium. Ühte uut stipendiumi - Hea Tahte Fondi stipendium õpetajakoolituse üliõpilasele - rahastab rektor prof. Volli Kalm.

Taotlemiseks vajalik informatsioon asub rubriigis Taotle stipendiumi iga konkreetse stipendiumi juures. Samast leiate ka elektroonilise taotlusvormi.

Oma küsimustele saate vastused Uudiste rubriigis toodud vastustest enamesitatavatele küsimustele, kui mitte, siis tel. 737 5852, 5216820 või e-aadressil tysiht@ut.ee