7. märtsini on avatud konkursid terminoloogiaprogrammi stipendiumitele — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Tagasi

    7. märtsini saab esitada taotlusi võõrkeelse väitekirja eestikeelse resümee stipendiumile ning eestikeelse terminoloogia sihtstipendiumile:

  • Võõrkeelse väitekirja eestikeelse resümee stipendium – stipendiumifondi suurus on 7164 eurot (ühe stipendiumi suurus minimaalselt 500 eurot)
Taotleda saavad kõikide viimase kahe aasta jooksul Eestis kaitstud võõrkeelsete doktoriväitekirjade autorid. Stipendiumi rahastatakse eestikeelse terminoloogia toetamise programmi vahenditest. Taotluste esitamise tähtaeg on 7. märts. Uuri stipendiumi kohta lähemalt…

  • Eestikeelse terminoloogia sihtstipendium – stipendiumifondi suurus on 7648 eurot
Taotleda saavad kõigi Eesti avalik-õiguslike kõrgkoolide üliõpilased, õppejõud ja teadustöötajad, kelle õppe- või uurimisvaldkond on seotud eestikeelse terminoloogia ja selle arendamisega või kes arendavad eesti terminoloogiat oma mis tahes eriala doktoritöö osana. Stipendiumi rahastatakse eestikeelse terminoloogia toetamise programmi vahenditest. Taotluste esitamise tähtaeg on 7. märts. Uuri stipendiumi kohta lähemalt…

Täpsem informatsioon ja nõuded stipendiumite taotlemiseks: http://sihtasutus.ut.ee/taotle-stipendiumi/kkk/, tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 56 571 221 (Katrin Pärn)