2003.a. August Parise stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2003.a. August Parise stipendium

2003. aasta August Parise stipendiumi pälvis Katri Vaik.

August Parise stipendiumi eesmärgiks on keemiat, eeskätt keskkonnakeemiat õppivate üliõpilaste toetamine. Välja antakse üks stipendium suuruses 10 000 krooni. Stipendiumile võivad kandideerida Tartu Ülikooli keemiaosakonna magistrandid, kelle teadustöö on seotud keskkonnakeemiaga.

Stipendiumitaotluse leiad sihtasutuse koduleheküljelt stipendiumitaotluse rubriigist.

Taotlused stipendiumitele ja preemiatele tuleb esitada elektrooniliselt Tartu Ülikooli Sihtasutuse kodulehekülje kaudu (elektrooniliselt tuleb saata ka soovitused, vt elektroonilist taotlusvormi) 13. novembriks. Taotluse vormid on saadaval Tartu Ülikooli Sihtasutuse WWW-leheküljel.

Tartu Ülikooli Sihtasutuse stipendiumid ja preemiad antakse üle emakeelse ülikooli aastapäeva ürituste raames.