Tartu Ülikooli Sihtasutus

Hulgaliselt stipendiume ja toetusi paljudele tudengitele ja noorteadlastele.

Tänu headele toetajatele oleme saanud välja anda üle 1500 stipendiumi ning tunnustada üliõpilaste ja teadlaste õppe- ja teadustööd rohkem kui 1,9 miljoni euroga. 

Kampaaniad

Vaata lähemalt
Loome üheskoos uusi võimalusi.
Tartu Ülikooli Ukraina stipendiumi fond
Tartu Ülikool asutas 28. veebruaril stipendiumifondi, et koguda ja vahendada annetusi Ukraina üliõpilaste õpingute toetamiseks. Fondi saavad teha annetusi nii ettevõtted kui ka eraisikud. Stipendiumi saavad taotleda Ukraina kodakondsusega Tartu Ülikooli bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilased.
kogutud
eesmärk100 000€
päeva veel
Eesti hambaarstiteaduse stipendiumi fond
Eesti Hambaarstide Liit asutas Tartu Ülikooli sihtasutuse juurde Eesti hambaarstiteaduse stipendiumi fondi , mille eesmärk on toetada edukaid hambaarstiteaduse eriala üliõpilasi, residente, doktorante ja õppejõude.
kogutud
eesmärk50000€
päeva veel

Stipendiumid

Vaata lähemalt 
Leia endale sobiv stipendium ja avarda oma võimalusi.
Taotle
2022. aasta väliseesti külalisprofessori stipendium
Stipendiumi eesmärk on tagada nimekate välismaal töötavate eesti päritolu teadlaste ja õppejõudude osalemine Tartu Ülikooli tegevuses vähemalt ühe aasta või erandina ühe semestri jooksul.
päeva
Algus: 03.05.2022Tähtaeg: 01.10.2022
Taotle
2022. aasta Igor ja Kristy Ilinsky stipendium
Stipendiumi eesmärk on toetada noori eesti neurolooge või neuroteadlasi, kes tahavad omandada või täiendada oma oskusi liikumishäirete, eriti düskineesiate kaasaegsete (ja arenevate) ravimeetodite valdkonnas ning omandada põhjalikke teadmisi nende häirete aluseks olevate teaduslike põhimõtete kohta. 2022. aasta stipendium keskendub neuroradioloogia uuringutele, mis tehakse uudsete meetoditega, et vaadelda magnetresonantstomograafia abil inimaju subkortikaalseid struktuure. 
päeva
Algus: 01.05.2022Tähtaeg: 01.11.2022