Tartu Ülikooli Sihtasutus

Hulgaliselt stipendiume ja toetusi paljudele tudengitele ja noorteadlastele.

Tänu headele toetajatele oleme saanud välja anda üle 1300 stipendiumi ning tunnustada üliõpilaste ja teadlaste õppe- ja teadustööd rohkem kui 1,8 miljoni euroga. 

Kampaaniad

Vaata lähemalt
Loome üheskoos uusi võimalusi.
Talendid Tartusse programmi stipendium
Talendid Tartusse programmi stipendiumi eesmärk on toetada Tartu Ülikooli õppima asunud andekaid gümnaasiumilõpetajaid, kes on varasemalt edukalt esinenud rahvusvahelistel olümpiaadidel. Toetades Talendid Tartusse stipendiumifondi, võimaldate andekatel üliõpilastel pühenduda õpingutele ja teostada ennast valitud erialal.
kogutud
eesmärk100 000€
päeva veel
Aita üliõpilastel pühenduda õppetööle 
Kui tunned, et soovid toetada kõrgharidust, tee annetus alljärgneval kampaania lingil. Sinu panuse aitab üliõpilastel pühenduda õppetööle. Tartu Ülikooli Sihtasutus on kantud tulumaksusoodustusega mittetulundusühingute ja sihtasutuste nimekirja ning annetaja saab tehtud annetuselt tulumaksu tagasi. Kasvatame üheskoos tugeva akadeemilise järelkasvu Tartu Ülikooli teadlaskonnale!
kogutud
eesmärk55 000€
päeva veel

Stipendiumid

Vaata lähemalt 
Leia endale sobiv stipendium ja avarda oma võimalusi.
Taotle
2021./2022. aasta Ernst Jaaksoni mälestusfondi stipendium
Stipendiumile saavad kandideerida välismaal kraadiõppes õpinguid või teadusuuringuid jätkavad eesti päritolu doktorandid, teadurid ja õppejõud. 
päeva
Algus: 01.11.2021Tähtaeg: 01.02.2022
Taotle
2021/2022. aasta Neinar Seli stipendium artiklikonkursi “Minu esimene publikatsioon” parimatele autoritele
Stipendiumiga soovib asutaja tunnustada arstiteaduse õppekava üliõpilaste artiklikonkursi „Minu esimene publikatsioon“ parimaid autoreid, toetades sellega noorte teadushuvi ja aidates kaasa uue teaduspõlvkonna kujunemisele.  
päeva
Algus: 01.10.2021Tähtaeg: 31.03.2022