Algasid uued konkursid stipendiumitele — Tartu Ülikooli Sihtasutus
Tagasi
Sellest nädalast alates saab esitada taotlusi kolmele stipendiumile:

  • Eestikeelse terminoloogia sihtstipendiumidele - stipendiumifond on 135 000 krooni ja konkursi lõpptähtaeg 25. märts. Taotleda saavad kõigi avalik-õiguslike kõrgkoolide üliõpilased ja õppejõud, kelle õppe- või uurimisvaldkond on seotud eestikeelse terminoloogia ja selle arendamisega või kes arendavad eestikeelset terminoloogiat oma mis tahes eriala doktoritöö osana;
  • Erich Rannu perekonna stipendiumidele - välja on kuulutatud 2 stipendiumi ´a 50 000 krooni ja konkursi lõpptähtaeg on 1. mai. Taotleda saavad majandus -teaduskonna üliõpilased ning matemaatika-informaatikateaduskonna üliõpilased, kelle lisaerialaks on majandusteadus. Taotlemisel on vaja kirjutada paari leheküljeline essee Eesti majandusest ja selle eetilisusest.
  • Andreas ja Elmerice Traksi stipendiumidele - stipendiumifond on kuni 200 000 krooni ja konkursi lõpptähtaeg on 1.mai. Taotleda saavad arstiteaduskonna doktorandid ja teadustööd tegevad arst-residendid, samuti majandus- ja sotsiaalteaduskonna magistrandid ja doktorandid, kelle uurimistöö teema on seotud poliitilis-riikliku valdkonnaga.
Täpsem info TÜ Sihtasutusest:

www.ut.ee/sihtasutus rubriik "Toeta haridust", kus olemasolevate stipendiumide alt saate lugeda statuuti, rubriigis "Taotle stipendiumi" leiate elektroonse taotlusvormi.

tel. 737 5852, mob. 5216820
e-post: tysiht@ut.ee