2018. aasta Corpore kommunikatsioonistipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2018. aasta Corpore kommunikatsioonistipendium

Stipendiumi kirjeldus:

Eesti juhtiv suhtekorraldusbüroo Corpore annab alates 2015. aastast igal õppeaastal välja kaks stipendiumit eesmärgiga toetada Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi kommunikatsioonierialade bakalaureuse- ja magistritaseme üliõpilaste õpinguid.

Stipendiumite arv ja suurus:

Kaks 1000 euro suurust stipendiumit

Kandideerimise nõuded:

Stipendiumile on oodatud kandideerima Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi kommunikatsioonierialade bakalaureuse- ja magistritaseme (s.o bakalaureuseastmes ajakirjanduse ja kommunikatsiooni õppekava ning magistriastmes kommunikatsioonijuhtimise ja ajakirjanduse õppekavade) üliõpilased.

Stipendium on mõeldud üliõpilastele, kes:
  • tunnevad suurt huvi kommunikatsioonivaldkonna praktilise poole vastu ning on näidanud üles aktiivsust praktika- ja töökogemuste omandamisel,
  • on avara silmaringiga ning orienteeruvad hästi ühiskondlikes ja majandusprotsessides,
  • osalevad aktiivselt õppetöös,
  • on valmis kohtuma Corpore esindajatega intervjuuks.

Kandideerimiseks esita:

  • elektrooniline stipendiumitaotlus (sisaldab taotleja isikuandmeid, ülevaadet taotleja erialasest ja ühiskondlikust tegevusest, põhjendust stipendiumi saamiseks, NB! Õppejõu soovituskiri ei ole kohustuslik. Õppejõu e-posti lahtrisse võib lisada enda e-posti aadressi);
  • lühiessee teemal "Mis on blogijate ja sotsiaalmeedia tegelik mõju tarbijakäitumisele?"
  • ülevaade senisest praktilisest erialasest kogemusest koos tegevuste kirjelduse ja analüüsiga omandatud kogemusest (lisada pdf-failina).

Taotlemise tähtaeg:

1. november 2018 (k.a)

Stipendium antakse üle:

29. novembril toimuval TÜ sihtasutuse sügissemestri stipendiaatide vastuvõtul. Stipendiumi väljamakse toimub pärast lepingu sõlmimist.

Vaata ka korduma kippuvaid küsimusi

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 5554 0773 (Triin Vakker)