2018. aasta Tartu Raefondi stipendiumid — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2018. aasta Tartu Raefondi stipendiumid

Stipendiumi kirjeldus:

Raefond on asutatud 1997. aastal Tartu linnavalitsuse poolt eesmärgiga toetada Tartust pärit üliõpilasi ja Tartuga seotud teadus-, õppe- ja arendustööd.

Stipendiumite arv ja suurus:

Üheksa 700 euro suurust stipendiumi (sh vähemalt üks stipendium välisüliõpilasele)

Kandideerimise nõuded:

Kandideerida saavad Tartust pärit (aluseks sissekirjutus rahvastikuregistri järgi) edukad (õppetaseme kaalutud keskmine hinne üle positiivsete tulemuste vähemalt 4,0) Tartu Ülikooli üliõpilased kõigil õppetasemetel. Stipendiumi saab taotleda alates kolmandast semestrist (bakalaureusetaseme ja rakenduskõrgharidusõppe üliõpilaste puhul).

Stipendiumi määramisel arvestatakse eeskätt õppetöö tulemusi, aga ka tegevust, mis on seotud Tartu linna ja Tartu ülikooliga väljaspool õppetööd.

Kandideerimiseks esita:

Elektrooniline stipendiumitaotlus(sisaldab taotleja isikuandmeid, ülevaadet taotleja erialasest ja ühiskondlikust tegevusest, põhjendust stipendiumi saamiseks ja õppejõu soovitust).

Taotlemise tähtaeg:

1. november 2018 (k.a)

Stipendium antakse üle:

29. novembril toimuval TÜ sihtasutuse sügissemestri stipendiaatide vastuvõtul. Stipendiumi väljamakse toimub pärast lepingu sõlmimist.

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 5554 0773 (Triin Vakker)