2018. aasta Cleveron AS-i stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2018. aasta Cleveron AS-i stipendium

2018. aasta Cleveron AS-i stipendiumi pälvis Rain Vagel, informaatika õppekava 1. aasta magistrant

Stipendiumi kirjeldus:

Cleveron AS stipendium on loodud 2017. aastal, eesmärgiga toetada Tartu Ülikooli  robootika ja arvutiteaduse ingliskeelse magistriõppekava, füüsika ning informaatika magistriõppekavade üliõpilaste õpinguid ning ühtlasi kindlustada vastavate erialade spetsialistide järelkasv Cleveronis. Stipendiumi rahastab Cleveron AS.

Stipendiumite arv ja suurus:

Kaks 2000 euro suurust stipendiumit.

Kandideerimise nõuded:

Stipendiumile saavad kandideerida Tartu Ülikooli arvutitehnika ja robootika ingliskeelse magistriõppekava, füüsika ning informaatika magistriõppekavade üliõpilased, kes viivad läbi oma praktikad Cleveron AS-is.

Stipendiumi määramisel võetakse arvesse taotleja erialane ja akadeemiline edukus.

Kohtumine Cleveron AS esindajatega ning tutvumine uue tootmishoonega toimub 8. novembril.

Kandideerimiseks esita:

• Elektrooniline stipendiumitaotlus (sisaldab taotleja isikuandmeid, ülevaadet taotleja erialasest ja ühiskondlikust tegevusest ja õppejõu soovitust). Taotlusvormi p. 4 põhjendus stipendiumi saamiseks tuleks asendada videoga.
  • Video, milles taotleja vastab järgmistele küsimustele:

1) Palun räägi mõne lausega endast (kes sa oled, mida õpid, jm mida võiksime sinu kohta teada).
2) Millised on sinu kokkupuuted õpitava erialaga väljaspool loenguid?
3) Millised on sinu tulevikuplaanid pärast õpinguid?
4) Kas oled juba ema kasvuhoonele kastmissüsteemi ehitanud?
5) Millised on sinu ootused heale praktikale?

Taotlemise tähtaeg:

1. november 2018 (k.a)

Stipendium antakse üle:

29. novembril toimuval TÜ sihtasutuse sügissemestri stipendiaatide vastuvõtul. Stipendiumi väljamakse toimub pärast lepingu sõlmimist.

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 5554 0773 (Triin Vakker)