2014. aasta professor Atko-Meeme Viru stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2014. aasta professor Atko-Meeme Viru stipendium

2014. aastal pälvisid prof. Atko-Meeme Viru stipendiumid TÜ kehakultuuriteaduskonna lektor Martin Mooses ja TÜ kehakultuuriteaduskonna teadur Priit Purge.

Professor Atko-Meeme Viru stipendiumile saavad kandideerida kõigi avalik-õiguslike kõrgkoolide doktorandid, noorteadlased ja õppejõud (kuni 40 aastased), kes tegelevad uurimistööga  liikumis- ja sporditeaduste valdkonnas.

Välja kuulutatakse üks 2000 euro suurune stipendium.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb üliõpilasel esitada TÜ Sihtasutuse juhatusele elektrooniline stipendiumitaotlus sihtasutuse kodulehe kaudu, mis sisaldab andmeid taotleja kohta: curriculum vitae, ülevaate ühiskondlikust- ja teadustööst ning õppejõu soovituse.

Taotluste hindamisel võetakse arvesse kandidaatide ühiskondlikku aktiivsust ja panust olümpialiikumise edendamisse.
Taotluse esitamise tähtaeg on 1. november 2014

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 55 540 773 (Triin Vakker)