2006.a. CWT Estonia (Kaleva Traveli) reisistipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2006.a. CWT Estonia (Kaleva Traveli) reisistipendium

2006. aastal pälvisid CWT Estonia reisistipendiumi järgmised üliõpilased:

• Triin Eller - arstiteaduskonna 3.a. doktorant (5 000 krooni), kes kasutab stipendiumi sõiduks Bristolisse osalemaks neuroteaduste kraadiõppuritele mõeldud talveseminaril.

• Eneli Härk - füüsika-keemiateaduskonna 3,.a. doktorant (10 000 krooni), kes kasutab stipendiumi sõiduks Kanadasse osalemaks doktoritöö teemalisel elektrokeemia konverentsil.

• Ester Võsu - sotsiaalteaduskonna 4.a. doktorant (10 000 krooni), kes kasutab stipendiumi sõiduks Kanadasse osalemaks erialasel konverentsil Montrealis, kus tal on ettekanne teemal "Outline of a Typology of Intermadial Relations in Theatrical PPerformance".

• Georgi Hudjaśov - bioloogia-geograafiateaduskonna 1.a. doktorant (10 000 krooni), kes kasutab stipendiumi sõiduks USA-sse osalemaks erialasel molekulaarse evolutsiooni sümpoosiumil.

• Karin Laansalu-Veskioja - füüsika-keemiateaduskonna 2.a. magistrant (5 000 krooni), kes kasutab stipendiumi Leideni Ülikooli külastamiseks, kus toimub konverents EuroPhysicsFun. Karin esindab seal meie Teadusbussi meeskonda.