Corpore stipendiumi said Henriette Liis Meeliste ja Ehe Kaldmaa — Tartu Ülikooli Sihtasutus

Henriette Liis Meeliste lõpetas kevadel Tartu Ülikooli ajakirjanduse ja kommunikatsiooni bakalaureuse, majandusteaduse kõrvalerialaga cum laude. "Corpore kommunikatsioonistipendiumi pälvimine on märk sellest, et olen õigel teel,“ kirjeldas Meeliste enda mõtteid stipendiumi saamisest. „Olen leidnud eriala ja valdkonna, mis paneb mu silmad särama. Tore, et seda südamega panustamist on märgatud ka väljastpoolt. Tänu stipendiumile saan ellu viia nii mõnegi pikalt kuklas istunud unistuse,“ vihjab Henriette soovile saada rahvusvahelist kogemust kommunikatsioonivaldkonnas.

Ehe Kaldmaa on Tartu Ülikooli meditsiiniteaduste valdkonna arstiteaduse integreeritud õppe 2. aasta üliõpilane, kes samuti lõpetas sel kevadel ajakirjanduse ja kommunikatsiooni bakalaureuse, majandusteaduse kõrvalerialaga. Tema rõhutab stipendiumi olulisust: "Stipendiumi saamine on lisaks isiklikule tunnustusele märk aina kasvavast mitme valdkonna põimimise vajadusest ja tugevustest."

“Tänu stipendiumile saan omavahel siduda arstiteaduse ja kommunikatsiooni,” ütles Ehe, sest läheb käesoleval suvel täiendama enda erialaseid teadmisi arstiteaduses Lääne-Aafrikas. “See annab suurepärase võimaluse jagada nii kogemusi kui ka informatsiooni Lääne-Aafrika kultuuride ja meditsiinisüsteemi kotha,” kirjeldab stipendiaat enda järgmisi plaane.

Corpore stipendium annab olulise panuse Tartu Ülikooli kommunikatsioonierialade tudengite arengusse, pakkudes neile rahalist toetust ja tunnustust. See motiveerib tudengeid jätkama oma teekonda, et saavutada oma erialased ja isiklikud eesmärgid.

Corpore on üks Eesti vanimaid ja juhtivaid kommunikatsiooniettevõtteid, pakkudes suhtekorralduse ja kommunikatsioonialast täisteenust kõigis valdkondades. Nende teenuste hulka kuuluvad strateegiline ja korporatiivnõustamine, turunduskommunikatsioon, korporatiivtrükiste koostamine ja toimetamine ning üritusturundus ja konverentsiteenused.