Tartu Ülikooli sihtasutus otsib oma meeskonda vabatahtlikke! — Tartu Ülikooli Sihtasutus

Kuidas Sina saad vabatahtlikuna panustada?

• TÜ sihtasutuse tutvustamine erinevatel üritustel (jagad infot erinevate kampaaniate ning fondide tegevuse kohta, aitad koguda annetusi ning leida uusi annetajaid)
  • Ürituste korraldamine (aidad välja mõelda, organiseerida ja ellu viia heategevusüritusi)
  • Turundus-ja kommunikatsiooni alaste tegevuste assisteerimine (rakendad oma oskusi nt turunduse, müügi, tõlke, multimeedia, info- ja kommunikatsioonitehnoloogia valdkonnas)

Mida vabatahtlik töö Sulle pakub?

Vabatahtlik töö pakub uusi kogemusi, teadmisi, tuttavaid ning rõõmu ühise eesmärgi saavutamisest aga ka praktilist asja-ajmise kogemust ning probleemide ja väljakutsete lahendamise oskusi.

Mida meie Sulle pakume?

Vabatahtlikele korraldatakse koolitusi ja huvitavaid kokkusaamisi teiste vabatahtlike, sihtasutuse toetajate ja patrooniga. Soovi ja sobivuse korral saab TÜ sihtasutuse vabatahtlikuna läbida ka õppetöös ettenähtud praktika.

Kui soovid kandideerida Tartu Ülikooli sihtasutuse vabatahtlikuks, siis saada meile oma sooviavaldus ja motivatsioonikiri 20. augustiks e-posti aadressil tysiht@ut.ee.