Tagasi
2. detsembril annab TÜ Sihtasutus ülikooli ajaloomuuseumi valges saalis kätte stipendiumid ligi 60 üliõpilasele, teadlasele ja TÜ töötajale.

Kokku jagatakse välja üle kaheksasaja tuhande krooni.

Stipendiumi pälvisid:

Tartu Ülikooli Raefondi stipendium
  • Rein Kruusat arstiteaduskonna 4. aasta üliõpilane
  • Kaarin Plaan haridusteaduskonna 3. aasta üliõpilane
  • Triinu Jaakson majandusteaduskonna 2. aasta magistrant
  • Kadi Epler sotsiaalteaduskonna 3. aasta üliõpilane
  • Kärt Tomberg loodus- ja tehnoloogiateaduskonna 2. aasta magistrant
  • Kaarina Rein filosoofiateaduskonna 3. aasta doktorant
  • Tuuli Sirk kehakultuuriteaduskonna 2. aasta magistrant
  • Keijo Lindeberg õigusteaduskonna 1. aasta magistrant
  • Reelika Kull usuteaduskonna 1. aasta magistrant
  • Mark Fishel matemaatika-informaatikateaduskonna 3.a. doktorant
Raefondi preemia
  • MTÜ Tartu Üliõpilasmaja juhatuse liige Kulno Kungla
  • TÜ finantsdirektor Taimo Saan
  • TÜ rahvusvahelise ettevõtluse professor Urmas Varblane
Tartu Ülikooli Seitsmenda Samba stipendium antakse õppe-ja teadustöös silmapaistvale TÜ üliõpilasele
  • Krista Ress arstiteaduskonna 1.a. doktorant
Ants ja Laine Silvere ning Sigfried Panti mälestusstipendium antakse TÜ edukatele üliõpilastele õpingute jätkamiseks
  • Kaspar Ojasoo majandusteaduskonna 3.a. üliõpilane
  • Argo Aus arstiteaduskonna 4. a. üliõpilane
  • Keiu Paapsi loodus- ja tehnoloogiateaduskonna 1.a. doktorant
  • Julia Argus loodus- ja tenoloogiateaduskonna 2. a. magistrant
Estraveli reisisihi stipendium antakse TÜ partnerülikoolis vahetusüliõpilasena õppivale üliõpilasele või ka noorteadlasele
  • René Randver arstiteaduskonna 1. aasta magistrant
  • Aivi Kiigemägi majandusteaduskonna 3. aasta üliõpilane
  • Sigrid Solnik filosoofiateaduskonna 3. aasta üliõpilane
  • Anu Olvik haridusteaduskonna 2.aasta üliõpilane
  • Hedi-Liis Toome filosoofiateaduskonna 2.aasta magistrant
Kaleva Traveli reisistipendium toetab TÜ magistrante ja doktorante nende õppe- ja teadusreisidel
Marleen Nõmmela filosoofiateaduskonna 3.aasta doktorant
Aune Ainson filosoofiateaduskonna 1.aasta magistrant
Mart Kull arstiteaduskonna 3.a. doktorant
Triin Laisk arstiteaduskonna 1.a. doktorant
Mai Blöndal arstiteaduskonna 1.a. doktorant
Kadri Englas kehakultuuriteaduskonna 2.a. magistrant
Riin Magnus filosoofiateaduskonna 1.a. doktorant
Art Johanson filosoofiateaduskonna 1.a. magistrant
Ene Andresen õigusteaduskonna 4.a. doktorant
Dmitri Kulakov filosoofiateaduskonna 1.a. doktorant
Ragne Jõerand filosoofiateaduskonna 2.a. magistrant
Esta Prangel filosoofiateaduskonna 2.a. magistrant

Stipendiumid arstiteaduskonna üliõpilaste õppe- ja teadustöö toetuseks:

Ruth Käbini stipendium
  • Katrin Ida 5.a. üliõpilane
  • Mari Kanger 5.a. üliõpilane
Liisa Kolumbuse stipendium
  • Hans Orru 4.a. doktorant
  • Julia Maslovskaja 2.a. doktorant
Leander Georg Vehiku stipendium
  • Marju Raukas 5.a. üliõpilane
Eugen Püssi stipendium
  • Mailis Liiv 5.a. üliõpilane
  • Valentin Ravin 6.a. üliõpilane
Stipendiumid kehakultuuriteaduskonna üliõpilaste õppe- ja teadustöö toetuseks:

Eesti Olümpiakomitee stipendium
  • Sille Vaiksaar 1.a. doktorant
Fred Kudu stipendium
  • Aigar Kukk 3.a. üliõpilane
Stipendiumid filosoofiateaduskonna üliõpilaste õppe- ja teadustöö toetuseks:

Valter Niiluse stipendium antakse Tartu Ülikoolis läänemeresoome keelte ja eesti murrete uurimisvaldkonnas õppivale edukale tudengile või kraadiõppurile
  • Kristel Uiboaed 1.a. doktorant
  • Madis Jürviste 1.a. magistrant
Paul Saagpaku stipendium antakse põhiainena inglise või eesti keelt õppivale edukale üliõpilasele
  • Nele Salveste 2.a. magistrant
Stipendiumid õigusteaduskonna üliõpilastele nende õppe ja teadustöö toetuseks:

Urmas Sõõrumaa stipendium
  • Berit Aaviksoo 3.a. doktorant
  • Liiri Oja 2.a. üliõpilane
Simon Levini stipendium
  • Simo Soolo 2.a. magistrant
Prof. Ilmar Rebase stipendium
  • Kadri Ploom 1.a. magistrant
Stipendiumid majandusteaduskonna üliõpilastele nende õppe ja teadustöö toetuseks:

Voldemar Jaanbergi stipendium
  • Sirle Bürkland 4.a. doktorant
  • Kaisa Kase 2.a. magistrant
Karl ja Erika Inno stipendium
  • Andres Luts 2.a. magistrant
Paul ja Marta Lannuse stipendium antakse edukale geograafia või geoloogia eriala või Eesti lähiajaloo valdkonna üliõpilasele
  • Kristina Sohar loodus- ja tehnoloogiateaduskonna 1.a. doktorant
AS EMT stipendium antakse infotehnoloogia eriala edukale üliõpilasele
  • Sander Sõnajalg matemaatika-informaatikateaduskonna 2.a. magistrant
Leedu stipendium antakse edukale Leedu Vabariigist pärit TÜ üliõpilasele
  • Inga Miliauskaite filosoofiateaduskonna 1.a. magistrant