Grant Thornton Baltic OÜ asutas TÜ sihtasutuse juurde uue stipendiumi — Tartu Ülikooli Sihtasutus

Grant Thornton Balticu juhtiv partner ja vandeaudiitor Mati Nõmmiste peab stipendiumi asutamist vajalikuks sammuks. "Meie peame oluliseks panustada nii haridusse kui ka haritusse, et ülikoolipingist jõuaksid tööturule tõelised talendid, kellel on soov ja tahe õnnestuda ning saada tulevikus oma eriala tippspetsialistiks. Seetõttu oleme otsustanud luua omanimelise Tartu Ülikooli stipendiumifondi, kuhu ootame kandideerima edukaid majandusteaduse ja ettevõtte majanduse õppekava bakalaureuseõppe üliõpilasi."

Stipendiumi suurus on 2 000 eurot ja igal aastal antakse välja kaks stipendiumi. Stipendiumi taotlemiseks tuleb esitada sihtasutusele elektrooniline stipendiumitaotlus (sh motivatsioonikiri, soovituskiri ja õppetulemuste tõend). Taotluste vastuvõtt algab 2024. aasta 1. märtsil.

Lisainfo:
Katriin Fisch-Uibopuu