2017. aasta Fred Kudu stipendium

Stipendiumi kirjeldus:

Fred Kudu nimelise stipendiumi eesmärgiks on anda õppetöös ja kergejõustiku edendamises väljapaistvaid tulemusi omavale Tartu Ülikooli sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi üliõpilasele võimalus täielikumaks pühendumiseks enda erialasele täiendamisele.

Stipendiumi suurus:

Üks 960 euro suurune stipendium

Kandideerimise nõuded:

Fred Kudu stipendiumi saavad taotleda TÜ sporditeaduste ja füsioteraapia instituudi kõikide õppetasemete edukad üliõpilased.

Stipendiumi määramisel arvestatakse taotleja õppeedukust ning tema panust kergejõustiku edendamisse sportlasena, treeningrühmade juhendajana, võistluste ja muude spordiürituste korraldajana, spordikohtunikuna, Eesti koondvõistkonda toetava teadusgrupi liikmena jms.

Kandideerimiseks esita:

Elektrooniline stipendiumitaotlus (sisaldab taotleja isikuandmeid, ülevaadet taotleja erialasest ja ühiskondlikust tegevusest, põhjendust stipendiumi saamiseks ja õppejõu soovitust).

Taotlemise tähtaeg:

1. november 2017 (k.a)

Stipendium antakse üle:

Detsembri alguses toimuval TÜ sihtasutuse sügissemestri stipendiaatide vastuvõtul. Stipendiumi väljamakse toimub pärast lepingu sõlmimist.

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 56 571 221 (Katrin Linno)