Sihtasutuse usalduskogu praegused ja endised liikmed kohtusid rektoriga — Tartu Ülikooli Sihtasutus
TÜ Sihtasutuse usalduskogu ja juhatus kutsusid seoses 10 aasta möödumisega sihtasutuse asutamisest kokku inimesed, kes on nende aastate jooksul sihtasutuse tegevuses kaasa löönud nii usalduskogu kui ka juhatuse liikmetena.

Ülikooli Vana Kohviku Talveaias toimunud kohtumisel osales külalisena Tartu Ülikooli rektor prof. Alar Karis.

Meeldivalt vabas õhkonnas räägiti sihtasutuse minevikust, olevikust, samuti tekkis mitmeid huvitavaid mõtteid, mida tulevikus ellu viia. Tõdeti, et sihtasutuse loomine 10 aastat tagasi oli tänuväärne algatus, mis tänaseks on jõudsalt arenenud ja millel on kindel koht ülikooli ettevõtmiste toetajana ka edaspidi.