Tagasi
28. novembril kinnitas sihtasutuse usalduskogu sügissemestri stipendiumide saajad:

Seitsmenda Samba stipendium:
  • Vladimir Stepanov füüsika-keemiateaduskonna doktorant
TÜ Raefondi stipendium:
  • Maarja Jekimov arstiteaduskonna üliõpilane
  • Darja Lavõgina füüsika-keemiateaduskonna doktorant
  • Regina Haljak haridusteaduskonna üliõpilane
  • Brit Veidemann majandusteaduskonna magistrant
  • Eveli Kuuse sotsiaalteaduskonna magistrant
  • Eele Õunapuu bioloogia-geograafiateaduskonna doktorant
  • Sven Lepa filosoofiateaduskonna magistrant
  • Marili Anso kehakultuuriteaduskonna magistrant
  • Egle Kalev õigusteaduskonna üliõpilane
  • Triin Vakker usuteaduskonna doktorant
  • Heija Pärtel matemaatika-informaatikateaduskonna magistrant
Raefondi preemia:
  • Triin Koch TÜ Kammerkoori ja Akad. Naiskoori dirigent.
  • Marco Kirm TÜ Füüsika Instituudi teadusdirektor
  • Tõnu Lehtsaar TÜ usuteaduse professor
Estraveli reisisihi stipendium:
  • Mikk Taras majandusteaduskonna üliõpilane
  • Erki Männiste bioloogia-geograafiateaduskonna magistrant
  • Inga Jaagus sotsiaalteaduskonna üliõpilane
  • Ele Viskus Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilane
  • Katariin Raska Viljandi Kultuuriakadeemia üliõpilane
  • Siiri Kolka filosoofiateaduskonna magistrant
  • Liina Vilgats sotsiaalteaduskonna üliõpilane
  • Ljubov Feklistova füüsika-keemiateaduskonna magistrant
Kaleva Traveli reisistipendium:
  • Jaanus Eskusson füüsika-keemiateaduskonna doktorant
  • Reigo Rosenthal filosoofiateaduskonna magistrant
  • Tiina Jurjeva sotsiaalteaduskonna magistrant
  • Dmitri Ivanov filosoofiateaduskonna doktorant
  • Katri Usai kehakultuuriteaduskonna magistrant
  • Siret Saarsalu füüsika-keemiateaduskonna magistrant
  • Dorel Tamm majandusteaduskonna doktorant
  • Sergei Põlme bioloogia-geograafiateaduskonna magistrant
  • Andreas Ventsel filosoofiateaduskonna doktorant
  • Teele Jairus bioloogia-geograafiateaduskonna doktorant
  • Alexey Vdovin filosoofiateaduskonna doktorant
  • Maie Tali arstiteaduskonna doktorant
  • Merit Lamp arstiteaduskonna doktorant
  • Maris Kilk filosoofiateaduskonna magistrant
  • Marju Masso filosoofiateaduskonna doktorant
Ruth Käbini stipendium:
  • Mihkel Sonn arstiteaduskonna 6.a. üliõpilane
  • Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts
Leander Georg Vehiku stipendium:
  • Kalev Nõupuu arstiteaduskonna 4.a. üliõpilane
Liisa Kolumbuse stipendium:
  • Tõnis Org arstiteaduskonna 4.a. doktorant
  • Silva Sütt arstiteaduskonna 4.a. doktorant
Heino Kruse stipendium:
  • Piret Mitt arstiteaduskonna 4.a. doktorant
Friedrich Carl von Kruegeri stipendium:
  • Kersti Ehrlich arstiteaduskonna 3.a. doktorant
Celecure stipendium:
  • Meelis Kadaja bioloogia-geograafiateaduskonna doktorant
Carl Schmidti stipendium:
  • Maie Toomsalu arstiteaduskonna anatoomia instituudi projektijuht
Eesti Olümpiakomitee stipendium:
  • Kaire Leibak kehakultuuriteaduskonna üliõpilane
Fred Kudu stipendium:
  • Aigar Kukk kehakukltuuriteaduskonna üliõpilane
Karine ja Martin Koobase stipendium:
  • Mervi Kalmus filosoofiateaduskonna magistrant
Valter Niiluse stipendium:
  • Nele Salveste filosoofiateaduskonna magistrant
  • Miina Norvik filosoofiateaduskonna magistrant
Valter Niiluse preemia:
  • Liina Lindström filosoofiateaduskonna eesti murrete teadur
Puhk-Mörneri stipendium:
  • Janet Laidla filosoogiateaduskonna doktorant
  • Piia Karu õigusteaduskonna doktorant
Eduard ja Eero Raigi stipendium:
  • Oliver Lukason majandusteaduskonna doktorant
  • Rauno Klemm õigusteaduskonna üliõpilane
Flory ja Erik Kalve stipendium:
  • Taavi Raudsaar majandusteaduskonna magistrant
Silvere-Panti stipendium:
  • Erkki Luuk filosoofiateaduskonna doktorant
  • Kadri Mehevits arstiteaduskonna üliõpilane
  • Pirgit Meritam arstiteaduskonna üliõpilane
  • Merje Pors sotsiaalteaduskonna magistrant
Gustav Teichmülleri stipendium:
  • Märt Põder filosoofiateaduskonna doktorant
Urmas Sõõrumaa stipendium:
  • Ragne Piir õigusteaduskonna magistrant
  • Kaia Läänemets õigusteaduskonna magistrant
Tschishewsky perekonna stipendium:
  • Maris Reino Pärnu Kolledźi üliõpilane
Stipendiumid antakse üle sihtasutuse pidulikul vastuvõtul 30. novembril kell 14.00 TÜ ajaloo muuseumi valges saalis.