Fontes tähistab oma tegevuse 20. juubelit stipendiumi asutamisega sihtasutuse juurde — Tartu Ülikooli Sihtasutus
3. juunil kell 16 allkirjastavad Fontese ja Tartu Ülikooli sihtasutuse esindajad Tallinnas KUMU-s uue stipendiumi statuudi. Stipendium on mõeldud inimkapitali juhtimise alaste uuringute toetamiseks Tartu Ülikoolis. Esimese stipendiumi suuruseks on 30 000 krooni.

Stipendiumi loomisega soovib Fontes märkida oma kahekümne tegevusaasta möödumist inimkapitali juhtimise valdkonnas. "Teema on oluline ja muutub tänases majandusruumis veelgi olulisemaks," põhjendas stipendiumi asutamist Fontese juhtiv partner Külli Lilleorg. "Karjäärinõustamine ja -planeerimine muutuvad üha tähtsamaks, uuringud inimkapitali juhtimise ja arendamise vallas on firmadele heaks orientiiriks sihtide seadmisel. Valdkonna toetamist stipendiumi kaudu peab Fontes investeeringuks tulevikku."

TÜ Sihtasutuse juhataja Ruth Kotsari sõnul on Fontese stipendiumi loomine oluline signaal sellest, et personalifirmad on asunud toetama süvauuringuid inimkapitali valdkonnas. "Sealjuures on väga tervitatav, et stipendiumi otsustas luua just 20-aastase kogemusega firma, sest nii tekib võimalus parimal võimalikul viisil kokku viia pikaajaline praktika ja teooria," ütles Kotsar. "Loodetavasti sünnib sellisest koostööst ka uut sünergiat."

OÜ Fontes PMP on Eestis inimkapitali juhtimise vallas kõige pikaajalisema kogemusega konsultatsioonifirma, mis on asutatud 1990. aastal Tartus. Täna on firma keskendunud talendijuhtimisele - juhtide ja spetsialistide leidmisele, hindamisele, arendamisele ja hoidmisele.