Advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius toetab Tartu Ülikooli esinduse osavõttu Teldersi võistlusest — Tartu Ülikooli Sihtasutus
28. septembril allkirjastavad Advokaadibüroo Luiga Mody Hääl Borenius nõukogu esimees hr. Margus Mugu, Tartu Ülikooli õigusteaduskonna dekaan professor Kalle Merusk ja Tartu Ülikooli Sihtasutuse juhatuse liige Ruth Kotsar "Teldersi sihtkapitali" statuudi.

Statuudi allkirjastamisega paneb Advokaadbüroo Luiga Mody Hääl Borenius aluse Teldersi sihtkapitalile, mille eesmärgiks on toetada Tartu Ülikooli esinduse osavõttu Teldersi-nimelise rahvusvahelise õiguse harjutuskohtu võistlusest. Võistlus toimub igal kevadel Haagi Rahupalees, kus kohtuvad kuni 25 Euroopa riigi võistkonnad. Võistlustel osaleb igast riigist üks 4-liikmeline võistkond. Kohtunikeks on rahvusvahelise õiguse tunnustatud eksperdid ning Haagi Rahvusvahelise Kohtu kohtunikud. Võistlusel osalemine annab üliõpilastele väärtusliku kogemuse omandatud teadmiste rakendamisel, oma ülikooli esindamisel ja ka oma erialase ettevalmistuse võrdlemisel rahvusvahelises kontekstis.

Usume, et sihtkapital avardab Tartu Ülikooli akadeemilisi piire ning toob meie ülikoolile au ja kuulsust.