Hea Tahte Fondi õpetajakoolituse stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

Hea Tahte Fondi õpetajakoolituse stipendium

Tartu Ülikooli rektor professor Volli Kalm asutas 2012. aastal stipendiumi õpetajakoolituse õppekaval õppivale üliõpilasele. Stipendiumifondi eesmärgiks on aidata kaasa õpetajakutse tunnustamisele Eesti ühiskonnas ning toetada õpetajakoolituse üliõpilasi nende õppe- ja uurimistöös.

Keda toetatakse?

Stipendiumiga toetatakse Tartu Ülikooli kõikidel õpetajakoolituse õppekavadel täiskoormusel õppivaid edukaid üliõpilasi, kes vajavad majanduslikku tuge.
Stipendiumi suuruseks on 1 350 eurot õppeaastas.

Stipendiumi statuut

Senised stipendiaadid:

• 2012. a. Teele Lattik, loodus- ja tehnoloogiateaduskonna magistrant (1 350 eurot)
  • 2013. a. Liina Tõru, sotsiaal- ja haridusteaduskonna üliõpilane (1 350 eurot)
  • 2014. a. Kaie Nõmmik, sotsiaal- ja haridusteaduskonna magistrant (1 350 eurot)
  • 2015. a. Liisa Hallika, sotsiaal- ja haridusteaduskonna bakalaureusetaseme üliõpilane (1 350 eurot)
  • 2016. a. Saskia Sadrak, humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna ajaloo ja ühiskonnaõpetuse õpetaja õppekava 1. aasta magistrant (1 350 eurot)
  • 2017. a. Jaanika Orav, huvijuht-loovtegevuse õpetaja õppekava 4. aasta üliõpilane (1 350 eurot)