2017. aasta Karine ja Martin Koobase stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2017. aasta Karine ja Martin Koobase stipendium

2017. aasta Karine ja Martin Koobase stipendiumi pälvisid järgmised üliõpilased:
Mari-Ann Loosaar, TÜ humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna eesti ja soome-ugri keeleteaduse õppekava 1. aasta magistrant;
Keit Mõisavald
, TÜ humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna eesti ja soome-ugri keeleteaduse õppekava 2. aasta magistrant;
Kaidi Kolsar, TÜ humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna eesti ja soome-ugri keeleteaduse õppekava 3. aasta üliõpilane;
Hanna Pook, TÜ humanitaarteaduste ja kunstide valdkonna eesti ja soome-ugri keeleteaduse õppekava 1. aasta magistrant.

Stipendiumi eesmärk on eesti kultuuri edendamine eesti ja soome-ugri keeleteaduse üliõpilaste toetamise kaudu.

Välja on kuulutatud neli 1500 euro suurust stipendiumit.

Stipendiumile on oodatud kandideerima eesti ja soome-ugri keeleteaduse õppekava bakalaureuse- ja magistriõppe üliõpilased.

Kandideerimiseks tuleb taotlejal esitata TÜ sihtasutusele elektrooniline stipendiumitaotlus (taotlus sisaldab ka õppejõu soovitust - vajalik lisada soovitaja nimi ja e-posti aadress, kuhu läheb automaatkiri lingiga, mille kaudu õppejõud saab soovituskirja üles laadida).

Taotluste esitamise tähtaeg on 1. aprill 2017.

Konkursi tulemused tehakse teatavaks hiljemalt 10. juuniks.