2017. aasta Heino Kruse stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2017. aasta Heino Kruse stipendium

2017. aasta Heino Kruse stipendiumi pälvisid Andrus Lomp, TÜ meditsiiniteaduste valdkonna arstiteaduse õppekava 5. aasta üliõpilane ja Mari-Anne Vals, TÜ meditsiiniteaduste valdkonna arstiteaduse õppekava 3. aasta doktorant.

Fondi eesmärk on teadusliku uurimistöö edendamine ning noorte teadlaste ja üliõpilaste toetamine Tartu Ülikoolis.

Välja on kuulutatud kaks 1500 euro suurust stipendiumit.

Stipendiumile on oodatud kandideerima TÜ meditsiiniteaduste valdkonna kõikide tasemete üliõpilased ja noorteadlased, kelle õppe- ja teadustöö on seotud arstiteadusega. Stipendiumi eesmärk on toetada üliõpilaste ja noorteadlaste õppe- ja teadustööd nii Eesti kui ka teistes maailma ülikoolides.

Kandideerimiseks tuleb esitada TÜ sihtasutusele elektroonline stipendiumitaotlus sihtasutuse kodulehel (taotlus sisaldab ka õppejõu soovitust - vajalik lisada soovitaja nimi ja e-posti aadress, kuhu läheb automaatkiri lingiga, mille kaudu õppejõud saab soovituskirja üles laadida).

Taotluste esitamise tähtaeg on 1. mai 2017.

Konkursi tulemused tehakse teatavaks hiljemalt 10. juuniks.