2017. aasta Cleveron AS-i stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2017. aasta Cleveron AS-i stipendium

2017. aasta Cleveron AS-i stipendiumi pälvisid:

Martin Liivak, TÜ arvutiteaduse instituudi informaatika õppekava 1. aasta magistrant;
Tõnis Tiimus, TÜ tehnikainstituudi arvutitehnika õppekava 2. aasta magistrant.

Stipendiumi kirjeldus:

Cleveron AS stipendium on loodud 2017. aastal, eesmärgiga toetada Tartu Ülikooli arvutitehnika bakalaureuseõppekava, robootika ja arvutiteaduse ingliskeelse magistriõppekava, füüsika bakalaureuse- ja magistriõppekavade ning informaatika bakalaureuse- ja magistriõppekavade üliõpilaste õpinguid ning ühtlasi kindlustada vastavate erialade spetsialistide järelkasv Cleveronis. Stipendiumi rahastab Cleveron AS.

Stipendiumite arv ja suurus:

Kaks 2000 euro suurust stipendiumit.

Kandideerimise nõuded:

Stipendiumile saavad kandideerida Tartu Ülikooli arvutitehnika bakalaureuseõppekava, arvutitehnika ja robootika ingliskeelse magistriõppekava, füüsika bakalaureuse- ja magistriõppekavade ning informaatika bakalaureuse- ja magistriõppekavade üliõpilased, kes viivad läbi oma praktikad Cleveron AS-is.

Stipendiumi määramisel võetakse arvesse taotleja erialane ja akadeemiline edukus.

Kandideerimiseks esita:

Elektrooniline stipendiumitaotlus (sisaldab taotleja isikuandmeid, ülevaadet taotleja erialasest ja ühiskondlikust tegevusest, põhjendust stipendiumi saamiseks ja õppejõu soovitust).

Taotlemise tähtaeg:

1. november 2017 (k.a)

Stipendium antakse üle:

Detsembri alguses toimuval TÜ sihtasutuse sügissemestri stipendiaatide vastuvõtul. Stipendiumi väljamakse toimub pärast lepingu sõlmimist.

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 56 571 221 (Katrin Linno)