2017. aasta Cleveron AS-i stipendium

Stipendiumi kirjeldus:

Cleveron AS stipendium on loodud 2017. aastal, eesmärgiga toetada Tartu Ülikoolis arvutitehnika ja robootika alaseid õpinguid ning ühtlasi kindlustada vastavate erialade spetsialistide järelkasv Cleveronis. Stipendiumi rahastab Cleveron AS.

Stipendiumite arv ja suurus:

Kaks 2000 euro suurust stipendiumit.

Kandideerimise nõuded:

Stipendiumile saavad kandideerida Tartu Ülikooli arvutitehnika bakalaureuseõppekava, arvutitehnika ja robootika ingliskeelse magistriõppekava, füüsika bakalaureuse- ja magistriõppekavade ning informaatika bakalaureuse- ja magistriõppekavade üliõpilased, kes viivad läbi oma praktikad Cleveron AS-is.

Stipendiumi määramisel võetakse arvesse taotleja erialane ja akadeemiline edukus.

Kandideerimiseks esita:

Elektrooniline stipendiumitaotlus (sisaldab taotleja isikuandmeid, ülevaadet taotleja erialasest ja ühiskondlikust tegevusest, põhjendust stipendiumi saamiseks ja õppejõu soovitust).

Taotlemise tähtaeg:

1. oktoober 2017 (k.a)

Stipendium antakse üle:

Detsembri alguses toimuval TÜ sihtasutuse sügissemestri stipendiaatide vastuvõtul. Stipendiumi väljamakse toimub pärast lepingu sõlmimist.

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 56 571 221 (Katrin Linno)