2017. aasta Ahti Pae stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2017. aasta Ahti Pae stipendium

2017. aasta Ahti Pae stipendiumi pälvis Kristin Saar, TÜ sotsiaalteaduste valdkonna riigiteaduste õppekava 2. aasta üliõpilane.

Ahti Pae Mälestusfondi asutasid 24. veebruaril 1987 Stockholmis Korp! Fraternitas Estica, Eesti Sõjaveteranide Sõprusühing Rootsis ja Rootsi Eestlaste Esindus eesti rahvuspoliitilises töös osalenud Ahti Pae (surn. 1978) mälestuseks.

Stipendiumile saavad kandideerida Tartu Ülikoolis põhieralana ajakirjandust, õigusteadust, majandusteadust, riigiteadusi või sotsioloogiat õppivad bakalaureuseõppe üliõpilased alates 3. semestrist.

Välja on kuulutatud üks 1 000 euro suurune stipendium.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb esitada TÜ sihtasutusele väljakuulutatud tähtajaks elektrooniline stipendiumitaotlus sihtasutuse kodulehel (taotlusvorm sisaldab ka õppejõu soovitust - vajalik lisada soovitaja nimi ja e-posti aadress, kuhu läheb automaatkiri lingiga, mille kaudu õppejõud saab soovituskirja üles laadida).

Taotluste esitamise tähtaeg on 1. aprill 2017.

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 56 571 221 (Katrin Pärn)

Konkursi tulemused selguvad hiljemalt 10. juuniks.