2015. aasta Marika Mikelsaare üliõpilasteaduse tunnustamise stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2015. aasta Marika Mikelsaare üliõpilasteaduse tunnustamise stipendium

2015. aastal pälvis Marika Mikelsaare üliõpilasteaduse tunnistamise stipendiumi TÜ arstiteaduskonna 4. aasta doktorant Mariliis Soodla.

Välja kuulutatakse üks 500 euro suurune stipendium.

Stipendiumile on oodatud kandideerima jooksval aastal teadusajakirja suunatud või seal avaldatud, samuti arstiteaduskonna teaduskonverentsil esitatud mikrobioloogia ja infektsioonhaiguste alase teadustöö autorid.

Stipendiumi taotlejal tuleb esitada:

• elektrooniline stipendiumitaotlus (sisaldab CV, ülevaadet taotleja erialasest ja ühiskondlikust tegevusest, põhjendust stipendiumi saamiseks, õppejõu soovitust);

• taotluse aluseks oleva artikli kokkuvõte või konverentsil esitatava teadustöö teesid (lisada stipendiumitaotlusele).
Taotlusi saab esitada 1. oktoobrini 2015

Stipendium antakse üle oktoobri alguses toimuval arstiteaduskonna aastapäevale pühendatud dekaani vastuvõtul.