2015. aasta Euroopa Komisjoni praktika stipendium — Tartu Ülikooli Sihtasutus

2015. aasta Euroopa Komisjoni praktika stipendium

2015. aastal pälvis Euroopa Komisjoni praktika stipendiumi Mari Haamer, TÜ õigusteaduskonna 2. aasta magistrant.

Stipendium on mõeldud üliõpilastele, kes plaanivad sooritada praktika Euroopa Komisjoni juures.

Stipendiumi suurus on 2000 eurot.

Stipendiumile on oodatud kandideerima silmapaistva õppeedukusega bakalaureuse- ja magistritaseme üliõpilased, kellel on:

• väga hea õppeedukus (magistritaseme kandidaatidel cum laude bakalaureuse tasemelt, bakalaureuseõppe üliõpilastel keskmine hinne vähemalt 4,5);

• soov või juba kindel plaan sooritada praktikat Euroopa Komisjoni juures;

• väga hea eesti keele oskus ning lisaks väga hea saksa, prantsuse või inglise keele oskus.
Konkursist osavõtmiseks tuleb esitada sihtasutuse juhatusele elektrooniline taotlus (NB! taotlus tuleb täita inglise keeles) sihtasutuse kodulehel.

Taotluste esitamise tähtaeg on 1. juuli 2015

Konkursi tähtaega on pikendatud kuni 10. juuli 2015