2017. aasta Ruth Käbini nimeline stipendium

01-03-201701-04-2017

Välja on kuulutatud kaks 1000 euro suurust stipendiumit.

Stipendiumit saavad taotleda:

1. meditsiiniteaduste valdkonna arstiteaduse õppekava põhiõppe üliõpilased õppe- ja teadustöö vahendite muretsemiseks ja üliõpilaste vahetusprogrammide toetuseks teiste riikidega;
  2. Eesti Arstiteadusüliõpilaste Selts toetusena osalemiseks rahvusvahelistes organisatsioonides.

Kandideerimiseks tuleb taotlejal esitata TÜ sihtasutusele elektrooniline stipendiumitaotlus (taotlus sisaldab ka õppejõu soovitust – vajalik lisada soovitaja nimi ja e-posti aadress, kuhu läheb automaatkiri lingiga, mille kaudu õppejõud saab soovituskirja üles laadida).

NB! Eesti Arstiteadusüliõpilaste Seltsil palume esitada stipendiumi taotlemiseks vabavormilise avalduse, kus on toodud stipendiumi kasutamise otstarve koos eelarvega ning vastuvõtva organisatsiooni kutse osalemiseks.

Taotluste esitamise tähtaeg on 1. aprill 2017.

Konkursi tulemused tehakse teatavaks hiljemalt 10. juuniks.