2017. aasta Perekond von Tschishevsky Mälestusfond

Stipendiumifondi asutas oma abikaasa mälestuseks Torontos elav pr. Nadia Walter-Tschisevsky.

Välja on kuulutatud kuni viis 1000 euro suurust stipendiumit.

Stipendium on mõeldud Tartu Ülikooli Pärnu kolledźi edukate üliõpilaste toetamiseks nende õppe- ja teadustöös nii Eesti kui ka teistes maailma ülikoolides. Stipendiumile saavad kandideerida Tartu Ülikooli Pärnu Kolledźi kõikide erialade Eesti kodakondsusega üliõpilased alates 3. semestrist.

Kandideerimiseks tuleb TÜ sihtasutusele esitada elektrooniline stipendiumitaotlus sihtasutuse kodulehel (taotlus sisaldab ka õppejõu soovitust – vajalik lisada soovitaja nimi ja e-posti aadress, kuhu läheb automaatkiri lingiga, mille kaudu õppejõud saab soovituskirja üles laadida).

Vajadusel ka kolledži kinnitus õppimaasumise kohta välisülikoolis ja täielik kulutuste eelarve välisriigi ülikooli või teadusasutuse juures (k.a reisikulud), kaasfinantseerimise allikad ja toetussummade suurused.

Taotluste esitamise tähtaeg on 1. aprill 2017.

Konkursi tulemused tehakse teatavaks hiljemalt 10. juuniks.