2017. aasta Ole Golubjatnikovi mälestusstipendium

01-04-201701-05-2017

Stipendiumi(de) eesmärgiks on populariseerida meditsiinitehnoloogia (meditsiinifüüsika ja biomeditsiinitehnika) eriala õppimist Tartu Ülikoolis.

Välja on kuulutatud üks 1500 euro suurune stipendium.

Stipendiumitele on oodatud kandideerima loodus- ja täppisteaduste valdkonna 3. aasta bakalaureuseõppe üliõpilased, kes jätkavad õpinguid järgmisel õppeaastal magistrantuuris meditsiinitehnoloogia valdkonnas ja sama valdkonna magistrandid, kes jätkavad doktorantuuris või siirduvad praktikale meditsiinitehnoloogia ettevõttesse.

Stipendiumi taotlejal tuleb esitada elektrooniline stipendiumitaotlus (taotlusvorm sisaldab isikuandmeid, ülevaadet taotleja erialasest ja ühiskondlikust tegevusest, põhjendust stipendiumi saamiseks, stipendiumi kasutamise kava ja taotleja tulevikuplaan, juhendava õppejõu soovitust).

Taotluste esitamise tähtaeg 1. november 2017.

Konkursi tulemused tehakse teatavaks hiljemalt 10. juuniks.