2016. aasta KPMG stipendium

01-03-201610-04-2016

KPMG-logo2016. aasta KPMG stipendiumi pälvis Teele Treiel, TÜ majandusteaduskonna 3. aasta üliõpilane.

Välja on kuulutatud üks 1300 euro suurune stipendium.

Stipendiumile on oodatud kandideerima majandusteaduskonna bakalaureuse- ja magistritaseme üliõpilased, kellel on:

• väga hea õppeedukus (bakalureuseõppes täidetud õppesoorituse maht 90 EAP ja kaalutud keskmine hinne vähemalt 4,0; magistriõppes vastavalt 60 EAP ja silmapaistvad õpitulemused);
  • aktiivne eluhoiak ja osalemine üliõpilaselu edendamisel;
  • valmisolek kohtuda KPMG Baltics OÜ esindajatega.

Konkursist osavõtmiseks tuleb esitada sihtasutuse juhatusele elektrooniline taotlus sihtasutuse kodulehel (taotlus sisaldab ka õppejõu soovitust – vajalik lisada soovitaja nimi ja e-posti aadress, kuhu läheb automaatkiri lingiga, mille kaudu õppejõud saab soovituskirja üles laadida. Õppejõul on võimalik soovitust saata 3 päeva jooksul pärast taotluse esitamist).

NB! Taotluste esitamise tähtaega on pikendatud. Taotluste esitamise tähtaeg on 10. aprill 2016 (k.a)

Konkursi tulemused selguvad hiljemalt mai keskpaigaks