2015. aasta Corpore kommunikatsioonistipendium

20-02-201520-03-2015

2015. aasta kevadsemestril pälvis Corpore kommunikatsioonistipendiumi Kadri Salamäe, TÜ sotsiaal- ja haridusteaduskonna 2. aasta üliõpilane.

Välja on kuulutatud kaks 1000 euro suurust stipendiumit.

Stipendiumile on oodatud kandideerima Tartu Ülikooli ühiskonnateaduste instituudi kommunikatsioonierialade bakalaureuse- ja magistritaseme (s.o bakalaureuseastmes ajakirjanduse ja kommunikatsiooni õppekava ning magistriastmes kommunikatsioonijuhtimise õppekava) üliõpilased.

Stipendium on mõeldud üliõpilastele, kes:

• tunnevad suurt huvi kommunikatsioonivaldkonna praktilise poole vastu ning on näidanud üles aktiivsust praktika- ja töökogemuste omandamisel,
  • on avara silmaringiga ning orienteeruvad hästi ühiskondlikes ja majandusprotsessides,
  • osalevad aktiivselt õppetöös,
  • on valmis kohtuma Corpore esindajatega intervjuuks.

Stipendiumi taotlemiseks tuleb üliõpilasel esitada TÜ sihtasutuse juhatusele:

• elektrooniline taotlus sihtasutuse kodulehe kaudu, mis sisaldab andmeid taotleja kohta;
  • essee teemal „Eesti tuntus maailmas. Kuidas edasi?“ (pdf-failina);
  • ülevaade senisest praktilisest erialasest kogemusest koos tegevuste kirjelduse ja analüüsiga omandatud kogemusest (pdf-failina).

Taotluste esitamise tähtaeg on 20. märts 2015

Täpsem informatsioon: tysiht@ut.ee, tel 737 5852 või 55 540 773 (Triin Vakker)