2006.a. CWT Estonia (Kaleva Traveli) reisistipendium

01-10-200631-10-2006

Valdkonnad

2006. aastal pälvisid CWT Estonia reisistipendiumi järgmised üliõpilased:

• Triin Eller – arstiteaduskonna 3.a. doktorant (5 000 krooni), kes kasutab stipendiumi sõiduks Bristolisse osalemaks neuroteaduste kraadiõppuritele mõeldud talveseminaril.
  • Eneli Härk – füüsika-keemiateaduskonna 3,.a. doktorant (10 000 krooni), kes kasutab stipendiumi sõiduks Kanadasse osalemaks doktoritöö teemalisel elektrokeemia konverentsil.
  • Ester Võsu – sotsiaalteaduskonna 4.a. doktorant (10 000 krooni), kes kasutab stipendiumi sõiduks Kanadasse osalemaks erialasel konverentsil Montrealis, kus tal on ettekanne teemal “Outline of a Typology of Intermadial Relations in Theatrical PPerformance”.
  • Georgi Hudjaśov – bioloogia-geograafiateaduskonna 1.a. doktorant (10 000 krooni), kes kasutab stipendiumi sõiduks USA-sse osalemaks erialasel molekulaarse evolutsiooni sümpoosiumil.
  • Karin Laansalu-Veskioja – füüsika-keemiateaduskonna 2.a. magistrant (5 000 krooni), kes kasutab stipendiumi Leideni Ülikooli külastamiseks, kus toimub konverents EuroPhysicsFun. Karin esindab seal meie Teadusbussi meeskonda.Hermanni reisistipendiumi saajad: